Eylül 17, 2019

Gergi Tavan Sistemleri | Tel: +90 216 640 00 79 | Mail:info@gergitavan.com
Gergi Tavan Üretimi

Gergi Tavan Üretimi
Çeşitli renk & doku gergi tavan kumaşı ve gergi tavan profilleri üretmektedir. GERRMAX streç tavan filmleri tavan aydınlatma ürünleri, gergi tavan kumaşı ile çeşitli renk ve dokularda üretim yapmaktadır. Düz renkler ve çekici metalik renk tonlarının geniş bir gergi tavan kumaşı yelpazesi ile kişisel renk düzeninizi seçebilirsiniz.. Şeffaf gergi tavan kumaşı ile çeşitli ışık efektleri sağlayabilirsiniz.
Üstün Kaliteli Gergi Tavan
GERRMAX gergi tavan kumaşları, mükemmel yüzey kalitesi sağlar. Tam düz ve pürüzsüzlük ile mükemmel sonuçlar elde edilebilir. A++ Kalitesinde gergi taban kumaşları geniş alanları kapsayacak şekilde ideal ürün garantisi verir. Lake gergi tavan kumaşları ile Mükemmel ayna efekti parlak yüzey ile elde edilir.
Gerrmax Gergi Tavan
Kumaşlarında kullanılan malzemelerin içinde asla ağır metaller bulunmaz ve insan sağlığına zararlı hiç bir madde içermez. Gergi Tavan Dekoratif yüzey malzemeleri hakkında konuştuğumuzda, ilk seçim Gerrmax gergi tavan sistemidir. bizim Geniş ürün yelpazesi, teknik uzmanlık ve deneyimi, yaratıcı becerileri ve yüksek tasarım standart ile birlikte. GERRMAX müşterisi olarak, en iyi ürün nitelikleri ile hemen her uygulamaya ve forma girebilen gergi tavan kumaşları sizleri bekliyor.