Kasım 15, 2019

Gergi Tavan Sistemleri | Tel: +90 216 640 00 79 | Mail:info@gergitavan.com
Kalite Belgelerimiz.

Gerrmax gergi tavan sistemleri ve Aydınlatma Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Kalite ve Avrupa Standartları belgeleri. Gergi tavan sistemlerinde Türkiye’de ilk ve tek bu belgelere sahip gergi tavan markasıyız. Gergi tavan kumaşları üretimi ve gergi tavan profilleri, fitilleri ve aydınlatma ürünleri ile hizmet veren Gerrmax gergi tavan sizlere her zaman en kaliteli ürünleri sunmaktayız.

GERRMAX GERGİ TAVAN SİSTEMLERİ ve AYDINLATMA TEKNOLOJİLERİ

çevre-dostu

Çevre Dostu Gergi Tavan

100 % yeniden kullanılabilir geri dönüşümlü PVC’de üretilmektedir. Gergi tavan kumaşlarımız çevreye duyarlı % 100 insan sağlığına zarar vermez. Çevreye ve doğaya saygılıdır.

gergi-tavan-yüzde-80-enerji-tasarrufu

%80’e Varan Enerji Tasarrufu

Gerrmax gergi tavan sistemi Küresel ısınmaya ve fazla enerji tüketimine karşı ve LED aydınlatma ürünleri kullanmaktadır. Bu sayede enerji tüketiminde % 80’e varan enerji tasarrufu sağlar.

gergi-tavan-hızlı-montaj

Hızlı Montaj & Demontaj

Gerrmax gergi tavan sistemi Montajı ve demontajı en kolay tavan sistemidir. 1 metre kare alandaki gergi tavan uygulaması 15 dakika sürede yapılmaktadır. En hızlı montajı yapılan gergi tavan sistemidir.

gergi-tavan-yanmazlık-belgeli

B1 Yanmazlık Belgeli

Yangınlarda yanmaz ve normal PVC ler gibi yanarak damlama yapmaz. Uluslar arası B1 Yanmazlık belgesine sahiptir. Depremlerde ve sarsıntılarda çatlama yapmaz tüy gibi hafiftir.

gergi-tavan-25-yıl-garanti

Tam 25 YIL Garanti

Gerrmax gergi tavan sistemi Avrupa ve Uluslar Arası CE belgesine sahiptir. Kesinlikle sağlığa zararlı maddeler içermez. Tam 25 YIL Garantilidir. En uzun garantiye sahiptir.

gergi-tavan-ISO-9001-Kalite-Belgeli

ISO 9001 Kalite Belgeli

Gerrmax gergi tavan sistemi ISO 9001 Kalite Belgelerine sahip Türkiye’de Kalite belgeli tek gergi tavan markası Gerrmax Gergi Tavan Sistemleridir. Kalite ve Uzman Ekip.

gergi-tavan-müşteri-memnuniyeti

% 100 Müşteri Mennuniyeti

Gergi Tavan Sistemlerinde % 100 müşteri memnuniyeti le çalışmaktayız. Müşterilerimize her zaman en doğru ürünü ve en doğru zamanda işlerini eksiksiz teslim ediyoruz.

gergi-tavan-geri-dönüşümlü

Çevreye ve Doğaya Duyarlı

Gerrmax Gergi Tavan Sistemleri Çevreye ve doğaya saygılı ve duyarlıdır. Tüm ürünlerimiz geri dönüşümlü olup kesinlikle atık sıfatında değildir. Tüm ürünlerimiz geri dönüşümlüdür.

gergi-tavan-ISO-14001-Kalite-belgeli

ISO 14001 Kalite Belgeli

Gerrmax gergi tavan sistemi ISO 9001 ve ISO 14001 Kalite Belgelerine sahip Türkiye’de Kalite belgeli tek gergi tavan markası Gerrmax Gergi Tavan Sistemleridir.